Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Tworzymy projekty indywidualne zaproszeń.

individual
Projekt indywidualny zaproszeń – Papierove Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Jak wygląda zamówienie? Jak długo trwa?

Poniżej wyjaśniamy w trzech prostych krokach, jak wygląda u nas proces zamawiania oraz realizacji projektu indywidualnego.

W pierwszym kroku wypełniasz formularz zamówienia dla projektu indywidualnego. W odpowiedzi otrzymasz wycenę.

Na tym etapie przesyłamy pliki elektroniczne z Waszym tekstem i projektem do akceptacji oraz wprowadzamy ewentualne zmiany.

Kiedy wszystkie projekty są już zaakceptowane, przechodzimy do druku i składu, aby następnie wysłać do Was kompletne zamówienie!
etap1 - Papierove

etap 1

Zamówienie

Decydujesz się na zamówienie u nas projektu indywidualnego zaproszeń lub dodatków ślubnych? Cudownie! Już nie możemy się doczekać, aby uwolnić znowu swoją kreatywność i stworzyć dla Ciebie wyjątkowy, niepowtarzalny projekt! Pierwszym krokiem, aby mogło się to spełnić, jest wypełnienie formularza na naszej stronie, do zamówienia projektu indywidualnego. W ciągu 1-3 dni roboczych, otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną oraz dane do przelewu. Koszt projektu indywidualnego wynosi od 350 do 500 zł w zależności od tego, jak bardzo projekt będzie złożony oraz czy zawiera ilustracje – wtedy ta cena będzie właśnie wyższa. Projekt mapki dojazdu to koszt 50-100 zł. Projekt dodatków ślubnych to koszt 150 zł. Po zaksięgowaniu opłaty za projekt na naszym koncie, na następny dzień roboczy – rozpoczynamy działania!

etap 2

Projekt

Kolejnym etapem zamówienia projektu indywidualnego, będzie pierwszy etap naszej pracy nad projektem. Zaczniemy od dokładnego poznania Twojego gustu i oczekiwań! Więcej szczegółów otrzymasz od nas drogą mailową. Na tym etapie, najważniejsze jest dla nas bardzo skrupulatne rozpoznanie… kiedy to już będziemy mieć ustalone, zamykamy się w naszej pracowni na kilka dni i przygotowujemy projekty! Kiedy mamy już wszystko opracowane, wysyłamy projekty i makiety do akceptacji i ewentualnych poprawek. Cały ten pierwszy, najważniejszy etap projektowy, zajmuje do 10-15 dni roboczych. Jeśli pojawiają się poprawki, nanosimy je w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania feedbacku. Wykonujemy do 3 poprawek w ramach projektu.

etap2 1 - Papierove
etap3 - Papierove

etap 3

Wycena zamówienia

Wszystko już dograne?! Jeśli dochodzimy do tego momentu, to projekt, wraz z ewentualnymi poprawkami został już w całości zaakceptowany, a wszystkie treści i listy do personalizacji (jeśli taka będzie przewidziana), zostały nam już dostarczone. Na podstawie kompletnego projektu, przygotowujemy szczegółową wycenę realizacji. Często przygotowujemy ją w 1-3 propozycji cenowych. Nie możemy we wcześniejszym etapie oszacować dokładnego kosztu realizacji, gdyż dopiero teraz, mamy pełny obraz tego – jaki chcemy otrzymać efekt końcowy realizacji! Wcześniej na Wasze zapytanie, możemy podać jedynie widełki – przedziały cenowe, jakich można się spodziewać. Przygotowana przez nas wycena jest z Wami konsultowana i obustronnie zatwierdzana.

etap 4

Realizacja

Już prawie koniec! Chociaż najpiękniejsze dopiero się wydarzy… jeśli mamy zaakceptowaną wycenę i projekt w ostatecznej formie, prosimy o wpłatę kwoty za realizację. Na następny dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy etap realizacji! Od tej pory, w ciągu 10-15 dni, zajmujemy się procesem realizacji zamówienia – zlecanie, druk, zdobienia i skład. Wyjątkiem jest realizacja ekspresowa, o której znajdziecie informacje w formularzu zamówienia. Po tym czasie, nadajemy przesyłkę, aby mogła w końcu trafić do Was! Dajcie nam koniecznie znać, jak tylko dojdzie!

etap4 1 - Papierove

Zamów projekt indywidualny

Decyzja już podjęta? Kliknij poniżej, aby zamówić projekt indywidualny zaproszeń ślubnych!

koszt

Ile to będzie kosztować?

koszt - Papierove

Przykładowe dodatki, które można dobrać do kompletu zaproszenia:

?

FAQ – jakie pytania zadajecie najczęściej?

Modyfikacja projektu gotowego

modyfikacja projektu gotowego

To jak? Zdecydowani? Zamów projekt zaproszeń stworzony tylko dla Was!