Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

proces | terminy etap proces | terminy etap proces | terminy etap

Jak wygląda zamówienie? Jak długo trwa?

Poniżej wyjaśniamy w trzech prostych krokach, jak wygląda u nas proces zamawiania oraz realizacji zaproszeń i dodatków weselnych. Schemat zawsze jest podobny, mamy nadzieję, że łatwo się w nim odnajdziesz!

W pierwszym kroku wypełniasz formularz zamówienia odpowiednio dla zaproszeń lub dodatków ślubnych. W odpowiedzi otrzymasz wycenę.

Na tym etapie przesyłamy pliki elektroniczne z Waszym tekstem i projektem do akceptacji oraz wprowadzamy ewentualne zmiany i modyfikacje.

Kiedy wszystkie projekty są już zaakceptowane, przechodzimy do druku i składu, aby następnie wysłać do Was kompletne zamówienie!
etap1 - Papierove

etap 1

Zamówienie

  1. Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę, w pierwszej kolejności wypełnij formularz zamówienia – odpowiednio dla zaproszeń i dodatków. (Przy projekcie indywidualnym oraz stronach www, więcej informacji o procesie znajdziesz właśnie na tych podstronach).
  2. Po przesłaniu do nas wypełnionego formularza, w ciągu kilku dni roboczych (1-3 dni roboczych) skontaktujemy się z Tobą i otrzymasz od nas wycenę swojego zamówienia!
  3. Po zaksięgowaniu zadatku 50% kwoty z wyceny na naszym koncie, na następny dzień roboczy rozpoczynamy współpracę i będzie on pierwszym oficjalnym dniem naszej wspólnej przygody!

etap 2

Projekt

  1. Jeśli jesteś na tym etapie, to na pewno nie możesz się już doczekać, aby zobaczyć projekt! Jeśli wybór padł na projekt gotowy zaproszeń lub dodatków, to do 7 dni roboczych od zaksięgowania pierwszej wpłaty na naszym koncie, otrzymasz drogą mailową pliki elektroniczne z projektem do akceptacji.
  2. Po otrzymaniu plików do akceptacji, jest czas na ewentualne korekty i poprawki, które nanosimy w 1-2 dni robocze od otrzymania feedbacku. Przy projektach indywidualnych więcej informacji o terminach znajdziesz w zakładce projekt indywidualny. Jeśli zamawiasz u nas stronę www, to terminy ustalamy indywidualnie przy podjęciu współpracy.
etap2 1 - Papierove
etap4 1 - Papierove

etap 3

Realizacja

  1. Po akceptacji wszystkich plików w ostatecznej formie i przesłaniu nam odpowiednich tekstów i list do personalizacji, w końcu nadchodzi ten właściwy moment! Prosimy o wpłatę pozostałej części kwoty do zapłaty i na następny dzień po zaksięgowaniu jej na naszym koncie, przechodzimy do etapu realizacji!
  2. Od tego momentu, proces realizacji – produkcji zamówienia, będzie trwał do 10-15 dni roboczych. Wyjątek stanowią ekspresowe realizacje (taka opcja znajduje się do zaznaczenia przy składaniu formularza).
  3. Po zakończeniu realizacji, pakujemy Twoją przesyłkę i wysyłamy prosto do Ciebie! Podziel się z nami szczęściem i daj nam znać, kiedy już wszystko będzie u Ciebie!

Wybierz swój projekt gotowy

?

FAQ – jakie pytania zadajecie najczęściej?

individual

A może projekt indywidualny zaproszeń?

Projekt indywidualny zaproszeń – Papierove Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Masz więcej pytań? Coś jest dla Ciebie niejasne?