Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Dodatki weselne
  -  Dodatki weselne

Potrzebujesz dodatków weselnych? Jesteśmy tu!

dodatki
kolekcje

Znajdź swój styl!

dodatki znajdz swoj styl - Papierove

Szukasz czegoś innego?

Chcesz zamówić projekt indywidualny dodatków weselnych?

Jak z terminami?

Zawsze zwracamy uwagę, aby zamówienie na dodatki weselne składać najpóźniej 1,5 – 1 miesiąc przed planowaną datą uroczystości. Bardzo prosimy, aby przy składaniu zamówienia mieć już przygotowane wszystkie ilości dodatków oraz wszystkie treści i listy gości. Oczywiście jest możliwość zaktualizowania przesłanych nam treści oraz ilości, przed etapem przystąpienia do realizacji, wtedy wycena podlega również aktualizacji. Nie ma jednak możliwości abyśmy podjęli zlecenie bez podania szacunkowych nawet ilości zamawianych dodatków. Jeśli zostało już mniej czasu do planowanej daty wydarzenia, zwróć się do nas bezpośrednio z zapytaniem, czy będziemy w stanie pomóc i przygotować wszystko na czas! Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania odwiedź naszą stronę FAQ lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie Kontakt.
Złożenie zamówienia

Zamówienie

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz zamówienia. W ciągu 1-3 dni roboczych od jego otrzymania, wysyłamy wycenę realizacji. Po wpłacie zadatku 50% kosztów realizacji, na następny dzień od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy etap projektowy!
Etap projektowy

Projekt

Do 7 dni roboczych przesyłamy pliki elektroniczne do wglądu i akceptacji. Przy projekcie indywidualnym do 10 dni roboczych. Nanosimy ewentualne poprawki w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania feedbacku.
Etap realizacji

Realizacja

Kiedy wszystkie pliki są już zaakceptowane, a treści oraz listy są nam dostarczone, prosimy o wpłatę kwoty pozostałej do zapłaty. Rozpoczynamy proces realizacji który zajmuje do 10-15 dni roboczych. Po zrealizowaniu zlecenia, nadajemy przesyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wszystko już wiesz? Kliknij poniżej, aby zamówić swoje dodatki weselne!