Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Tworzymy projekty indywidualne zaproszeń.

individual
Projekt indywidualny zaproszeń – Papierove Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Jak wygląda zamówienie? Jak długo trwa?

Poniżej wyjaśniamy w trzech prostych krokach, jak wygląda u nas proces zamawiania oraz realizacji projektu indywidualnego.

W pierwszym kroku wypełniasz formularz zamówienia dla projektu indywidualnego. W odpowiedzi otrzymasz wycenę.

Na tym etapie przesyłamy pliki elektroniczne z Waszym tekstem i projektem do akceptacji oraz wprowadzamy ewentualne zmiany.

Kiedy wszystkie projekty są już zaakceptowane, przechodzimy do druku i składu, aby następnie wysłać do Was kompletne zamówienie!

etap 1

Zamówienie

Decydujesz się na zamówienie u nas projektu indywidualnego zaproszeń lub dodatków ślubnych? Cudownie! Już nie możemy się doczekać, aby uwolnić znowu swoją kreatywność i stworzyć dla Ciebie wyjątkowy, niepowtarzalny projekt! Pierwszym krokiem, aby mogło się to spełnić, jest wypełnienie formularza na naszej stronie, do zamówienia projektu indywidualnego. W ciągu 1-3 dni roboczych, otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną oraz dane do przelewu. Koszt projektu indywidualnego wynosi od 350 do 500 zł w zależności od tego, jak bardzo projekt będzie złożony oraz czy zawiera ilustracje – wtedy ta cena będzie właśnie wyższa. Projekt mapki dojazdu to koszt 50-100 zł. Projekt dodatków ślubnych to koszt 150 zł. Po zaksięgowaniu opłaty za projekt na naszym koncie, na następny dzień roboczy – rozpoczynamy działania!

etap 2

Projekt

Kolejnym etapem zamówienia projektu indywidualnego, będzie pierwszy etap naszej pracy nad projektem. Zaczniemy od dokładnego poznania Twojego gustu i oczekiwań! Więcej szczegółów otrzymasz od nas drogą mailową. Na tym etapie, najważniejsze jest dla nas bardzo skrupulatne rozpoznanie… kiedy to już będziemy mieć ustalone, zamykamy się w naszej pracowni na kilka dni i przygotowujemy projekty! Kiedy mamy już wszystko opracowane, wysyłamy projekty i makiety do akceptacji i ewentualnych poprawek. Cały ten pierwszy, najważniejszy etap projektowy, zajmuje do 10-15 dni roboczych. Jeśli pojawiają się poprawki, nanosimy je w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania feedbacku. Wykonujemy do 3 poprawek w ramach projektu.

etap 3

Wycena zamówienia

Wszystko już dograne?! Jeśli dochodzimy do tego momentu, to projekt, wraz z ewentualnymi poprawkami został już w całości zaakceptowany, a wszystkie treści i listy do personalizacji (jeśli taka będzie przewidziana), zostały nam już dostarczone. Na podstawie kompletnego projektu, przygotowujemy szczegółową wycenę realizacji. Często przygotowujemy ją w 1-3 propozycji cenowych. Nie możemy we wcześniejszym etapie oszacować dokładnego kosztu realizacji, gdyż dopiero teraz, mamy pełny obraz tego – jaki chcemy otrzymać efekt końcowy realizacji! Wcześniej na Wasze zapytanie, możemy podać jedynie widełki – przedziały cenowe, jakich można się spodziewać. Przygotowana przez nas wycena jest z Wami konsultowana i obustronnie zatwierdzana.

etap 4

Realizacja

Już prawie koniec! Chociaż najpiękniejsze dopiero się wydarzy… jeśli mamy zaakceptowaną wycenę i projekt w ostatecznej formie, prosimy o wpłatę kwoty za realizację. Na następny dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy etap realizacji! Od tej pory, w ciągu 10-15 dni, zajmujemy się procesem realizacji zamówienia – zlecanie, druk, zdobienia i skład. Wyjątkiem jest realizacja ekspresowa, o której znajdziecie informacje w formularzu zamówienia. Po tym czasie, nadajemy przesyłkę, aby mogła w końcu trafić do Was! Dajcie nam koniecznie znać, jak tylko dojdzie!

Zamów projekt indywidualny

Decyzja już podjęta? Kliknij poniżej, aby zamówić projekt indywidualny zaproszeń ślubnych!

koszt

Ile to będzie kosztować?

Przykładowe dodatki, które można dobrać do kompletu zaproszenia:

?

FAQ – jakie pytania zadajecie najczęściej?

Modyfikacja projektu gotowego

modyfikacja projektu gotowego

To jak? Zdecydowani? Zamów projekt zaproszeń stworzony tylko dla Was!