Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

FAQ – masz pytanie?

FAQ
Nie ma tutaj Twojego pytania?

Napisz do nas: kontakt@papierove.pl

Czy robicie Państwo zaproszenia?

Tak. Jeśli udało się trafić na naszą stronę internetową, wyszukując pod hasłem „zaproszenia ślubne”, to jesteś na najlepszej drodze! Realizujemy zaproszenia.

Czy można kupić gotowe zaproszenia (najlepiej szybko)?

Nie. Nie prowadzimy sprzedaży pojedynczych kart zaproszeń, które można dostać „od ręki” jak w sklepie papierniczym popularnej sieci. Wszystkie nasze gotowe produkty, które oferujemy w sprzedaży stałej, wkrótce będzie można znaleźć w zakładce SKLEP na naszej stronie. Wszystkie zaproszenia, które wykonujemy, są produktami realizowanymi na zamówienie klienta wg. zasad i procesów opisanych na stronie.

Czy mogę przyjść zobaczyć zaproszenia osobiście?

Niestety nie… Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego/pracowni otwartej dla klientów. Wszystkie zamówienia składane u nas, odbywają się drogą internetową, poprzez składanie zamówień za pośrednictwem naszej strony internetowej i korespondencji mailowej.

Jak mogę się z Państwem skontaktować w celu omówienia zamówienia?

Prosimy o kontaktowanie się z nami za pośrednictwem zakładki kontakt na naszej stronie. Na wszystkie wiadomości na pewno odpowiemy, najszybciej jak będzie to możliwe! Nie ma też żadnego pytania, na które nie moglibyśmy udzielić odpowiedzi drogą mailową. Możesz również napisać do nas na facebooku, lub Instagramie, jednak pamiętajmy proszę o tym, aby nie kontaktować się w nocy.

Wysłałem/łam zapytanie poprzez kontakt w piątek po południu – dzisiaj jest poniedziałek rano i dalej nie otrzymałem/łam odpowiedzi! Dlaczego?

Na wszystkie wiadomości staramy się odpisywać najszybciej jak tylko jest to możliwe, w kolejności ich otrzymania. W weekendy (sobota/niedziela i święta) nie pracujemy i nie zajmujemy się odpisywaniem na maile. Oprócz odpisywania na maile, mamy również wiele innych obowiązków i nie mamy jednej osoby zatrudnionej tylko do odpisywania na maile. Dlatego na wszelkie wiadomości staramy się odpowiadać do dwóch/trzech dni roboczych. Czasem uda się nam odpowiedzieć na maila od razu lub w ciągu kilku godzin, czasem po dłuższym czasie. Jeśli nie odpisaliśmy w ciągu kilku dni ROBOCZYCH (pon-pt) prosimy, skontaktuj się z nami ponownie za pośrednictwem kontaktu na naszej stronie, lub w wiadomości na facebooku albo instagramie.

Czy możemy się spotkać i porozmawiać?

Bardzo chętnie! Jednak niestety na chwilę obecną nie dysponujemy wystarczającą ilością czasu, aby móc umawiać się prywatnie z Państwem na spotkania w celu dyskusji i omawiania realizacji. Wieczory i weekendy staramy się poświęcać na życie prywatne nie związane z naszą firmą. Zachęcamy jednak do zamawiania próbek zaproszeń za pośrednictwem naszej strony, jeśli są Państwo ciekawi jakości! Są one wysyłane kurierem lub można je odebrać osobiście w centrum Wrocławia, jeśli już poinformujemy, o ich gotowości do odbioru. Z ogromną chęcią i radością odpowiemy na wszelkie pytania i zagadnienia przesłane do nas drogą mailową! Będziemy mogli na spokojnie zastanowić się nad każdą odpowiedzią i udzielić jak najdokładniejszej i rzetelnej odpowiedzi. W naszej dziedzinie-zaproszeniach, nie ma takich kwestii, których nie możemy ustalić zdalnie.

Gdzie mogę znaleźć numer telefonu do was, żeby porozmawiać?

Nie można znaleźć numeru telefonu do nas. Głównie dlatego, że najczęściej pojawiającymi się pytaniami, z którymi otrzymywaliśmy przez kontakt telefoniczny, było te kilka zagadnień opisanych powyżej, zrezygnowaliśmy z tego rodzaju komunikacji.

Z naszego doświadczenia wynika również, że komunikacja za pośrednictwem wiadomości prywatnych i mailowa, jest o wiele bardziej efektywna! Ułatwia i usprawnia znacząco wszelkie procesy, eliminuje nieporozumienia i problemy z interpretacją, a także umożliwia uzyskiwanie konkretnych odpowiedzi i gotowych rozwiązań wszelkich kwestii! Czego nie moglibyśmy zapewnić przy rozmowie telefonicznej.

Jesteśmy bardzo zapracowanymi osobami i dzwoniąc do nas… prawdopodobnie byłby ciągle problem aby się do nas dodzwonić. Chociażby dlatego, że w między czasie odpowiadamy właśnie na Wasze maile. Śmiało! Jeśli masz pytanie – napisz do nas w zakładce kontakt.

Wysyłam wiadomość na fb i ig, że wysłałem/łam wiadomość na maila

Ok. Bardzo się cieszymy! Ogromnie dziękujemy, że kontaktujesz się z nami! Jeśli otrzymaliśmy wiadomość poprzez kontakt na naszej stronie, oczywiście postaramy się odpowiedzieć na nią możliwie jak najszybciej! Nie ma potrzeby dodatkowego zawiadamiania/ponaglania nas po przesłaniu wiadomości. Czasem udaje nam się to od razu lub do kilku godzin! Standardowo jednak odpowiadamy na wszystkie wiadomości do 2-3 dni roboczych. Jeśli po tym czasie nie otrzymałeś/łaś od nas odpowiedzi – skontaktuj się właśnie wtedy z nami za pośrednictwem mediów społecznościowych, a zweryfikujemy, dlaczego nie udało nam się jeszcze odpowiedzieć i szybciutko postaramy się to naprawić!

Czy wydrukujecie nasz projekt?

Nie. Nie jesteśmy drukarnią i również nie polecimy żadnej drukarni. Zajmujemy się tworzeniem zaproszeń od podstaw wg. własnych projektów i projektów naszego autorstwa realizowanych na zamówienie. Jeśli chcecie zrealizować swój projekt – zwróćcie się do drukarni, nie do nas.

Zaproszenia już mam czy mogę zamówić same koperty?

Raczej nie. Nie wykonujemy samych kopert na zamówienie… Ręcznie wykonywane przez nas koperty są uzupełnieniem i nieodłączną częścią kompletów zaproszeń, które znajdziecie w naszej ofercie. Jeśli mielibyśmy podjąć zlecenie na realizację samych kopert, musiałoby dotyczyć znaczącej ilości sztuk, oraz należy liczyć się z tym, że cena jednostkowa takiej koperty będzie wtedy wysoka. Na pewno nie zrealizujemy zamówienia na same koperty w małej ilości.

Znaleźliśmy w Internecie zaproszenia, które nam się podobają, czy zrobicie dla nas takie same?

Nie! Szanujmy czyjąś pracę tak samo, jak chcemy, aby ktoś szanował naszą. Nie wykonujemy kopii ani plagiatów prac czyjegoś autorstwa. Zupełnie czymś innym jest dobra inspiracja, a inną kwestią skopiowanie czyjegoś projektu. Przy wszelkich wątpliwościach dotyczących tej kwestii odsyłamy do ustawy o prawie autorskim. Jeśli podoba Wam się projekt autorstwa jakiejś firmy-zwróćcie się do nich.

Znaleźliśmy w Internecie zaproszenia, czy możemy u was zrealizować coś w tym stylu? Coś podobnego?

Oczywiście! Tutaj znajduje się właściwe pytanie – do właściwych osób. Realizujemy projekty indywidualne na podstawie Waszych pomysłów i inspiracji, lub wtedy, kiedy kompletnie nie macie pomysłu… wszystko znajdziecie w zakładce projekt indywidualny. Jak najbardziej możemy stworzyć dla Was projekt, w określonym stylu czy nawiązujący do jakichś zaproszeń z inspiracji. Największym plusem projektów indywidualnych jest to, że jest to projekt stworzony tylko dla Was i idealnie dopasowany przez nas do Waszego gustu i koncepcji, którą macie, w oparciu o nasze ogromne doświadczenie projektowe i przy pracy z klientem indywidualnym.

Chcielibyśmy zamówić zaproszenia w takim stylu jak te w załączniku, czy macie takie zaproszenia?

Wszystkie nasze wzory projektów gotowych zaproszeń, dostępne są na naszej stronie w zakładce
zaproszenia. Tworzymy te wzory po to, abyście mogli wybrać coś spośród nich dla siebie. Jeśli podoba Wam się jakaś kolekcja, ale chcielibyście coś zmienić – możemy poddać ten wzór modyfikacji. Napiszcie do nas! Jeśli nie znaleźliście na stronie zaproszenia w takim stylu jakiego szukacie, możecie zamówić u nas indywidualny projekt zaproszeń. Możecie zamówić go w zakładce projekt indywidualny na naszej stronie. Jeśli chcecie omówić najpierw pomysł na zaproszenia – napiszcie do nas. Po otrzymaniu zapytania o projekt indywidualny, odpowiemy Wam czy możemy podjąć się realizacji takiego projektu i opiszemy, jak to będzie dalej wyglądało ;).

Jaki jest czas realizacji zaproszeń/dodatków?

Cały proces realizacji oraz czas w jakim zaproszenia są projektowane i wykonywane znajdziecie w zakładce „proces”. Widoczne tam są wszystkie terminy realizacji. Jeśli termin realizacji miałby być inny – dłuższy lub krótszy niż nasze standardowe terminy, zostaniesz o tym poinformowany przez nas zanim podejmiemy się realizacji zamówienia.

Należy jednak pamiętać, że w sezonie wysokim, kiedy wszyscy chcą rozdać jak najwięcej zaproszeń – przed świętami Bożego Narodzenia, oraz przed Wielkanocą – terminy standardowe mogą ulec wydłużeniu. Jeśli tak jest, za każdym razem informujemy o tym za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych fb, ig, za pomocą komunikatów na stronie internetowej oraz w wiadomościach mailowych i przy wykonywanych wycenach zamówień.

Z jakim wyprzedzeniem powinniśmy zamówić zaproszenia?

Zasady jednej nie ma… szkoły są różne… jedni rozdają zaproszenia na rok- pół roku przed ślubem, inni na 3 miesiące przed datą planowanej ceremonii. W dużej mierze jest to zależne od ilości gości oraz zobowiązań względem potwierdzenia ich ilości np. w obiekcie weselnym. Należy pamiętać, że od zamówienia zaproszeń do ich otrzymania, musi minąć troszkę czasu, nie otrzymacie ich od razu i warto pomyśleć o nich odpowiednio wcześniej, zanim będziecie planować ich rozdawanie. W celu sprawdzenia terminów zapraszamy do zakładki proces na naszej stronie.

Mamy bardzo mało czasu, czy możemy zamówić zaproszenia z szybką realizacją?

Jak najbardziej, zamówienie zaproszeń w opcji expressowej jest możliwe. Opcja expressowej realizacji zaproszeń jest dodatkowo płatna. Opcja ta dostępna jest w dwóch opcjach: express+30% (płatne dodatkowo do kwoty realizacji zamówienia) lub megaexpress+50% (płatne dodatkowo do kwoty realizacji zamówienia). Informacje na ten temat znajdziesz w zakładce proces na naszej stronie. Aby zdecydować się na tą opcję, zaznacz ją przy wypełnianiu formularza podczas zamawiania zaproszeń. W razie jakichkolwiek pytań do realizacji ekspresowych, pisz do nas śmiało!

Musimy mieć zaproszenia na konkretny dzień, czy zrealizujecie je w takim czasie?

Wszystkie realizowane przez nas zamówienia, realizowane są zgodnie z procesem i terminami, do których się zobowiązujemy. Jeśli zależy Wam na szybszej realizacji – zastanówcie się nad ekspresową (dodatkowo płatną) realizacją zamówienia. Jeśli dzień, na którym Wam zależy jest w okolicach terminu – 2/3 dni, kiedy powinniście otrzymać od nas zrealizowane zlecenie – napiszcie do nas o tym odpowiednio wcześniej, najlepiej na samym początku naszej współpracy. Być może będziemy w stanie Wam pomóc i otrzymacie zamówienie na czas! Nie obiecujemy jednak nigdy konkretnego dnia wysyłki. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, natomiast każdy nasz klient, każda nasza Para jest dla nas tak samo ważna i nie chcemy wartościować Waszych powodów na ważne i ważniejsze… Jesteśmy zawsze fair w stosunku do Was, a zlecenia realizujemy najszybciej jak jest to możliwe oraz w takiej kolejności w jakiej zostały przez nas przyjęte. Mamy nadzieję, że to rozumiecie i uszanujecie

Chcielibyśmy zamówić część zaproszeń po polsku, a część po angielsku/niemiecku/chińsku/włosku (czy w jakimkolwiek innym języku), czy jest taka możliwość? Czy jest to dodatkowo płatne?

Oczywiście. Większość realizowanych przez nas zaproszeń, zamawiana jest w kilku wersjach językowych. Nie musicie mieć minimalnej ilości zaproszeń w danym języku. Ogółem, najmniejsza ilość zaproszeń to 20 kompletów, ale nie dotyczy to każdej wersji językowej. Przy wypełnianiu formularza, należy napisać ile zaproszeń z której wersji językowej będzie Wam potrzebne np. 20-po polsku, 16 – po angielsku, 23 – po niemiecku. Oprócz tego, należy nam dostarczyć tekst zaproszenia, w każdej potrzebnej wersji językowej w pliku edytowalnym (my nie zajmujemy się tłumaczeniem i przekładaniem tekstów na inne języki). Oprócz podstawowej wersji językowej tekstu, każda kolejna wersja językowa jest płatna dodatkowo 20 PLN, doliczane do kwoty za całość realizacji zamówienia. Czyli np. wersja polska-standardowa, +angielska+20PLN, +niemiecka+20PLN, więc łącznie za zaproszenia w 3 wersjach językowych, z czego 2 są dodatkowe, do realizacji zamówienia zostanie doliczone 40PLN, za dodatkowe wersje językowe.

Co to jest personalizacja?

Personalizacja zaproszeń/kopert, jest to wypisanie przez nas danych Waszych gości na kartach zaproszenia/zawiadomienia/kopertach. Czyli wydrukowanie kart zaproszeń/zawiadomień/kopert, z uwzględnieniem imion i nazwisk gości.

Kiedy muszę dosłać gotową listę gości do personalizacji zaproszeń?

Gotowa lista gości, przygotowana w odpowiedni sposób, jest nam potrzebna najpóźniej po etapie projektowym – zaakceptowaniu przez Was plików przesłanych do wglądu, z wprowadzoną Waszą treścią – w momencie przystąpienia do realizacji zaproszeń. Kiedy otrzymamy całość wpłaty za realizację oraz listę do personalizacji zaproszeń (jeśli zaproszenia są z zamawianą personalizacją), możemy przystąpić do realizacji zaproszeń (druku i składu zamówienia). Należy pamiętać, aby przygotować ją w odpowiedni sposób.

Jak przygotować listę do personalizacji zaproszeń/kopert?

Bardzo prosimy, aby przesłane do nas listy gości, zawarte były w pliku edytowalnym, np. w formacie zapisanym z programu Excel, lub w pliku edytowalnym .pdf.

Aby przygotować odpowiednio listę gości, sporządź w pierwszej kolejności dokładną listę wszystkich zaproszonych. Personalizacja będzie wprowadzona przez nas automatycznie, w dokładnie takiej wersji jaką nam prześlecie, więc bardzo prosimy o dokładne zwrócenie uwagi na wszelkie literówki, spacje i błędy, oraz kilkukrotne sprawdzenie ich przed wysłaniem do nas. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesłane nam listy gości z błędami.

Aby przygotować listę do personalizacji zaproszeń, odmień wszystkie dane gości w bierniku i prześlij nam ją właśnie w takiej formie. Np.:

Janinę i Grzegorza Nowackich

Sz. P. Annę Makłowicz wraz z osobą towarzyszącą,

Babcię Stasię

Tomasza i Magdalenę Mareckich wraz z córką Helenką

Kochaną przyjaciółkę Anię

Itp. …

Aby przygotować listę do personalizacji kopert, podaj wszystkie dane gości w mianowniku i prześlij je do nas w takiej formie. Np.:

Anna i Mateusz Nowaccy

Sz. P. Amadeusz Janicki

Państwo Magdalena i Tomasz Jerzykowie

Itp. …

 

W razie pytań, pozostajemy pod mailem do Waszej dyspozycji.

Czy zajmujecie się kaligrafią?

Nie. Nie podejmujemy się ręcznej kaligrafii naszych zaproszeń i kopert. Oferujemy jednak nadruki przy użyciu przepięknych kaligraficznych czcionek w różnych technikach druku najwyższej jakości, które przepięknie zdobią nasze realizacje 😉

Czy zajmujecie się drukiem typu letterpress?

Nie. Nie wykonujemy druków techniką letterpress. Pomimo to, możecie u nas zamówić przepiękne rzeczy realizowane innymi technikami, przy użyciu najwyższej jakości sprzętów, dzięki którym uzyskujemy doskonałą jakość naszych wydruków!

Czy mogę u was zamówić winietki? Menu? Dodatki weselne?

Tak, oczywiście! Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce dodatki weselne na naszej stronie. Jak najbardziej możecie u nas zamówić wszystkie dodatki weselne takie jak menu, winietki, plany Sali, plany imprezy, podziękowania dla gości, karteczki do upominków, zawieszki na butelki i wiele innych. Jeśli macie pomysł na jakiś nietypowy dodatek weselny lub taki, którego nie znaleźliście na naszej stronie – napiszcie do nas, a my wszystkim się zajmiemy.

Czy możemy u was zamówić dodatki weselne, jeśli nie zamawialiśmy zaproszeń?

Oczywiście! Zamówienia na zaproszenia i na dodatki weselne przyjmowane i realizowane są przez nas niezależnie. Możecie zamówić u nas dodatki dopasowane stylem do którejś z kolekcji naszych gotowych zaproszeń, lub możemy wykonać dla Was projekt indywidualny dodatków weselnych. Więcej informacji w zakładce dodatki weselne.

Czy mogę otrzymać rabat?

Zasady przyznawania symbolicznych rabatów dotyczą tylko kolekcji gotowych projektów zaproszeń i odesłanie do nich znajdziesz w każdej z kolekcji gotowych zaproszeń. Oprócz nich, nie przyznajemy żadnych innych rabatów, jeśli o tym nie informujemy.

Wszystko nam się podoba, ale cena jest wyższa, niż zakładamy, czy możecie zejść z ceny?

Nie. Jest to wbrew naszej polityce. Jedyne rabaty jakich udzielamy to te, które znajdziecie w zakładce każdej z kolekcji projektów gotowych zaproszeń. Nie udzielamy żadnych dodatkowych rabatów ani większych zniżek. Nie negocjujemy cen i nie targujemy się… Traktujemy naszych klientów bardzo poważnie i udzielanie takich dodatkowych zniżek byłoby bardzo nieetyczne względem wszystkich innych zamawiających, płacących pełną kwotę za zamówienia u nas. Prosimy nie stawiajcie nas w takiej sytuacji. Nie zależy nam na „łapaniu” klientów na ceny i promocje. Nie drukujemy zaproszeń na drukarce domowej na zwykłym papierze. Za ustalonymi przez nas cenami, stoi praca wielu osób oraz jakość. Koszt związany z zaproszeniami ślubnymi, zazwyczaj jest jednym z niższych kosztów związanych ze ślubem – jeśli kwota nieco przekracza Wasz budżet, być może warto poddać go raz jeszcze pod analizę? I przeznaczyć odrobinę mniej środków na inne kwestie związane z weselem. Pamiętajcie, że zaproszenia ślubne zostaną zarówno z Wami jak i z Waszymi gośćmi, jako pamiątka na lata.

Czy mogę zamówić u was zaproszenia na okazję inną niż ślub?

Oczywiście! Żadnej uroczystości nie dyskryminujemy! Możemy przygotować zaproszenia również na urodziny, chrzciny, komunie, imprezę firmową, wieczór panieński/kawalerski, a nawet na świętowanie szczęśliwego bycia singlem/singielką przez X lat 😉 lub inne! Należy jednak pamiętać, że zarówno zasady jak i terminy pozostają takie same jak w przypadku zamawiania standardowo zaproszeń ślubnych. Można wybrać projekt gotowy z prezentowanych przez nas gotowych wzorów zaproszeń na stronie Zaproszenia ślubne lub zdecydować się na projekt indywidualny, o którym można przeczytać więcej informacji tutaj.

Czy mogę dostać inne zdjęcia zaproszeń niż te, które są widoczne na stronie?

Zdjęcia, które zamieszczamy w konkretnych kolekcjach zaproszeń, robione są przez nas osobiście i robione są tak, aby pokazać jak najwięcej detali i w jak najbardziej rzeczywisty sposób oddać to, jak naprawdę wyglądają zaproszenia. Zdjęcia, które wykonaliśmy zostały zrobione przy odpowiednim oświetleniu z wykorzystaniem sprzętów odpowiedniej jakości, tak abyście mogli obejrzeć je jak najlepiej. Staramy się, aby wszystkie zdjęcia, które zamieszczamy, obrazowały zarówno zaproszenia jak i opcje dodatkowe, które można do nich zamówić. Jeśli zdjęcia nie przekonują Was w pełni – najlepszym pomysłem będzie zamówienie próbek z tej konkretnej kolekcji zaproszeń! 😉

Co to jest wstążka szyfonowa, a czym jest wstążka jedwabna? Jaka jest różnica?

Otóż… wstążka szyfonowa jest wykonana z tkaniny syntetycznej – szyfonu, a wstążka jedwabna, wykonana jest z tkaniny naturalnej – z jedwabiu. Obie wstążki różnią się od siebie przede wszystkim materiałem, z którego są wykonane. Jak powszechnie można zauważyć, jedwab (zarówno ten półtransparentny szyfonowy, jak i ten satynowy o nieprzezroczystym wykończeniu, i inne) jest tkaniną naturalną, cienką, szlachetną, bardzo delikatną, bardzo miłą, przyjemną w dotyku i drogą. Szyfon to nasz syntetyczny odpowiednik, którego używamy, aby uzyskać podobny efekt jak przy wykorzystaniu jedwabiu. Jest to bardziej ekonomiczna i również bardziej odporna wersja tkaniny, z której przygotowujemy wstążki. Zarówno wstążki z jedwabiu jak i z szyfonu, wykonywane są przez nas ręcznie – każda sztuka. Cena wstążek jedwabnych często zależna jest od ich ilości, ze względu na ilość zakupywanej tkaniny do ich wykonania.

Czy mogę wybrać dokładny odcień wstążki? Zależy mi na konkretnej barwie.

Jeśli użycie konkretnego koloru jest dla Ciebie ważne, proszę napisz nam o tym. Zazwyczaj prosimy o ograniczenie się do sugestii jaki ma być to kolor – czerwony, biały, błękitny, różowy, pudrowy, beżowy, szary czy jakikolwiek inny… Natomiast jeśli chodzi o dokładny odcień i barwę danego koloru, to tutaj prosimy, abyście nam zaufali i zdajcie się na naszą opinię. Każdorazowo indywidualnie kupujemy tkaniny do każdego jednego realizowanego przez nas projektu i dysponujemy szerokim zakresem odcieni, które są dostępne u naszego hurtownika. Za każdym razem osobiście wybieramy taki odcień, który będzie idealnie pasował do konkretnej realizacji i ładnie zgra się z kolorami wydruków. Przesłanie Wam do wyboru zdjęć odcieni tkanin, niestety nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością… w tej kwestii warto nam zaufać, ponieważ nam zawsze zależy na jak najpiękniejszym efekcie końcowym! 🙂

Czy mogę u was zamówić zaproszenia ze złoceniem?

Tak, jak najbardziej. Wykonujemy złocenia różnymi technikami. Napisz nam na jakim efekcie najbardziej Ci zależy, a my dobierzemy odpowiednią metodę i zaproponujemy wycenę takiego rozwiązania.

Chcielibyśmy zamówić zaproszenia według projektu indywidualnego, jaki będzie koszt ich realizacji?

Super! Ogromnie się cieszymy, że chcecie właśnie nam powierzyć tak wyjątkowe zadanie, jak zaprojektowanie Waszych zaproszeń ślubnych! Więcej informacji o projekcie indywidualnym i podstawowych kosztach z nimi związanych znajdziecie w zakładce projekt indywidualny. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnej ceny/wyceny realizacji zaproszeń, przed przygotowaniem projektu. Szacunkowe ceny za „bazy” takich projektów indywidualnych oraz ceny dodatków do zaproszeń, możecie znaleźć w zakładce wspomnianej powyżej, lub w każdej z naszych kolekcji gotowych zaproszeń. Cena konkretnego kompletu zaproszenia zależy od wielu czynników, takich jak format, papier, ilość kart, technika nadruku, technika zdobień, czy wykonywane są zdobienia, zadruki na kopertach, personalizacja, dodatki takie jak wstążki, laki, obwoluty, naklejki, uszlachetnienia folią, złocenia… lub inne, proponowane przy konkretnym wykonywanym projekcie indywidualnym. Dlatego po wykonaniu projektu indywidualnego, przesyłamy Wam przykładową wycenę, na podstawie której możecie zadecydować co w niej zostaje, a z czego wolicie zrezygnować, lub co jeszcze chcielibyście dodać. Tym sposobem po Waszej weryfikacji, uzgadniany jest ostateczny koszt zaproszeń.

Czy wysyłacie zamówienia za granicę?

Tak, oczywiście jak najbardziej wysyłamy nasze zamówienia za granicę. Prosimy tylko o podanie w formularzu zamówienia adresu do wysyłki, a my przygotowując wycenę uwzględnimy odpowiednią opcję opłaty za wysyłkę zagraniczną.

Czy można dodrukować 1-2 komplety zaproszenia?

Nie. Nie realizujemy dodruków zaproszeń, dlatego warto zamówić zawsze kilka zapasowych kompletów na zapas lub na pamiątkę. Jeśli zależy Wam na dodrukowaniu zaproszeń, których zabrakło – minimalna ilość zamawianych kompletów zaproszeń to 20. Jeśli bardzo Wam zależy, najmniejsza ilość zestawów to będzie kilkanaście – ale wtedy należy brać pod uwagę, że ich cena będzie odpowiednio wyższa.

Czy mogę u was zamówić projekt/projekt i realizację innego projektu graficznego niż zaproszenia?

Oczywiście, że tak! Marka PAPIEROVE to tylko część naszych działań, którymi zajmujemy się na co dzień. Oprócz tej właśnie marki papeterii ślubnej, zajmujemy się również brandingiem dla firm – czyli projektowaniem identyfikacji wizualnej marki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało do nas!