Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Projekt Indywidualny

Zamów zaproszenia.
zamów

Decyzja już podjęta?

Przed wypełnieniem formularza prosimy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami w zakładce Proces oraz Regulaminem.

Wypełnij poniższy formularz, aby złożyć zamówienie.

  PODSTAWOWE INFORMACJE
  KONCEPCJA PROJEKTU


  Jeśli chcecie, aby projekt przewidywał konkretne dodatki do kompletu zaproszenia lub nasze propozycje, zaznaczcie je poniżej.
  Zdobienie wewnątrz kopertyMapka dojazduPersonalizacja kopertyZadruk na kopercieDodatkowa karta z informacjamiZdobienie lakoweIndywidualna pieczęć lakowaWstążka szyfonowaWstążka jedwabnaWedług sugestii papieroveInneBrak dodatków
  DANE DO PROJEKTU

  Pamiętaj, że ilość zaproszeń jest przeważnie o połowę mniejsza niż liczba gości! Warto także zamówić kilka zapasowych sztuk "w razie czego" oraz pamiątkowe zaproszenie. Uwaga! Papierove nie wykonuje dodruków po zrealizowaniu zamówienia. Prosimy składać przemyślane zamówienia, uwzględniające zapasowe sztuki.
  SAVE THE DATE

  Save the date ma charakter karty, w której zwracamy się z prośbą do Gości o zarezerwowanie konkretnego terminu na uczestnictwo w uroczystości. Zwyczajowo Save the date wysyłane jest przed oficjalnym rozdawaniem zaproszeń.
  ZAWIADOMIENIA

  Zaproszenia jedynie na uroczystość zaślubin, nie dotyczące wesela, bez karty RSVP.
  ZALEŻY CI NA CZASIE?

  W przypadku projektów indywidualnych tryb ekspresowy nie ma zastosowania do etapu projektowego, który musi zająć określoną ilość czasu, aby efekt finalny był w pełni satysfakcjonujący. Jeśli zależy Wam jednak na czasie, proponujemy skrócenie samego etapu realizacji zaproszeń z 10-15 dni roboczych do 7 dni roboczych. Jeśli interesuje Was ta opcja zaznaczcie ją poniżej.


  Proces realizacji zostanie skrócony do 7 dni roboczych. Wartość zamówienia zwiększona jest w tym wypadku o 30% doliczane do wyceny realizacji zamówienia.  UWAGI

  Napisz, jeśli chcesz dodać jeszcze jakieś informacje.


  CHRONIMY WASZĄ PRYWATNOŚĆ

  Papierove zastrzega sobie prawo do publikowania wszystkich swoich projektów i ich realizacji. Dbając o prywatność, chronimy Wasze dane osobowe. Na prezentowanych w naszym portfolio zdjęciach nigdy nie upubliczniamy podanych przez Was numerów telefonów, adresów mailowych oraz pocztowych. Jeśli chcecie, aby także Wasze dane personalne nie były upublicznione, prosimy o wpisanie poniżej np. nazwiska etc.
  Nie chcemy upubliczniać:


  KOD PROMOCYJNY  DANE DO WYSYŁKI
  DANE ROZLICZENIOWE

  W przypadku, gdy dane do faktury różnią się od danych do wysyłki, prosimy o wypełnienie poniższych pól.  Przeczytałam/-em treść Regulaminu znajdującego się na stronie www.papierove.pl w zakładce REGULAMIN i w pełni akceptuję jego treść, warunki oraz ceny świadczonych usług.
  Dbamy o Twoją prywatność. Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacji.