Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Autumn
  -    -    -  Autumn
Autumn – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Autumn

Projekt Autumn – to zaproszenie jest połączeniem stylu minimalistycznego oraz obecnych trendów. Złocenie treści nadaje mu niesamowity oraz niepowtarzalny charakter a transparentna kalka tajemniczości i elegancji. Zaproszenie oraz dodatki do kolekcji Autumn wpiszą się genialnie w klimat każdego, eleganckiego przyjęcia weselnego. Motyw dyni może być modyfikowany na dowolny inny.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z kalką przewiązana jest złotym sznureczkiem. Wraz z wkładką RSVP włożona włożona jest do ręcznie składanej koperty z wysokiej jakości kalki. Karta z zaproszeniem i RSVP wykonane są z wysokiej jakości papieru imitującego papier czerpany  z delikatną fakturą filcu, z równo przyciętymi brzegami.

Tekst na wszystkich kartach jest uszlachetniony metodą złocenia*.

* Ze względu na metodę wykonania złocenia, treść kart może zawierać mikro prześwity czarnego tuszu, które są praktycznie niewidoczne. Oczywiście istnieje możliwość całkowitego wyeliminowania takich uszczerbków oraz uzyskania najdoskonalszej jakości, co wiąże się jednak z podniesieniem kosztów wykonania złocenia. Więcej informacji i wycena indywidualna dla wymagających: kontakt@papierove.pl

  • Cena
  • $ 14 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+3 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Personalizacja koperty
+2.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+4 zł/szt
Koperta z nadrukiem
+3 zł/szt
Koperta z białym nadrukiem
od 6 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Lakowanie koperty
+3.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta transparentna

Polecane do zestawu

Mapka dojazdu

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?