Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Love parisenne
  -    -    -  Love parisenne
Love parisienne – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Love parisienne

Zaproszenia ślubne… to początek Waszej nowej wspólnej historii…  Kochacie się, więc pewnie życie napisało Wam już nie jedną wspólną historię:) Z myślą o historiach i przeżyciach powstała nasza wyjątkowa kolekcja Love parisienne… Zapoczątkowuje ona cykle papeterii inspirowanych miastami/miejscami, które stają się świadkami miłosnych historii… Jeśli Paryż albo sam jego urok są Wam bliskie, to może kolekcja parisienne jest właśnie dla Was:) Spacer pośród błękitnych dachów bulwarów Haussmanna, prostota, elegancja, minimalizm i ponadczasowa klasyka – właśnie tak my czujemy Paryż!

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z wkładką RSVP (zadruk dwustronny) wykonana z białego papieru akwarelowego, imitującym papier czerpany z delikatną fakturą filcu. Karty włożone są do ręcznie składanej koperty w kolorze szarym, jasnobłękitnym lub transparentna z kalki. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub srebrnym sznureczkiem.

  • Cena
  • $ 14 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+3 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Personalizacja koperty
+2.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+4 zł/szt
Koperta z jednostronnym nadrukiem
+3 zł/szt
Opaska z inicjałami Pary Młodej
+2 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Lakowanie koperty
+3.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta ręcznie składana z najwyższej jakości papieru półtransparentnego z motywem marmuru i inicjałami Młodej Pary

Polecane do zestawu

Koperta z motywem marmuru i inicjałami Pary Młodej, Szyfonowa wstążka, Jedwabna wstążka, Personalizacja koperty

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?