Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Zamów dodatki weselne.

Zamów teraz.
zamów

Decyzja już podjęta?

Przed wypełnieniem formularza prosimy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami w zakładce Proces oraz Regulaminem.

Wypełnij poniższy formularz, aby złożyć zamówienie.

Prosimy, aby pamiętać, że dodatki weselne należy zamówić na około 1-2 miesiące przed datą ślubu. Sam proces realizacji trwa od 10 do 15 dni roboczych, więc około 3 tygodni. W przypadku, jeśli planujecie zamówić dodatki weselne na mniej niż miesiąc przed planowaną datą ślubu – zwróćcie się do nas z zapytaniem o możliwość realizacji w krótszym czasie. Być może będziemy mogli zrealizować Wasze zamówienie w opcji ekspresowej.

PODSTAWOWE INFORMACJE

KONCEPCJA PROJEKTUJeśli nie, to czy chcesz, aby stylistyka dodatków weselnych była dopasowana, do któregoś z naszych projektów gotowych zaproszeń?
RODZAJE DODATKÓW

Jeśli nie masz jeszcze pewności co do ilości dodatków, wybierz szacowaną ilość, a potwierdzisz ją w późniejszym etapie.

WINIETKI


MENU WESELNE

NUMERY STOŁÓW


PLAN STOŁÓW

ZAWIESZKI NA BUTELKI, SŁOICZKI


NAKLEJKI

INNE DODATKI


UWAGI

Napisz, jeśli chcesz dodać jeszcze jakieś informacje.


CHRONIMY WASZĄ PRYWATNOŚĆ

Papierove zastrzega sobie prawo do publikowania wszystkich swoich projektów i ich realizacji. Dbając o prywatność, chronimy Wasze dane osobowe. Na prezentowanych w naszym portfolio zdjęciach nigdy nie upubliczniamy podanych przez Was numerów telefonów, adresów mailowych oraz pocztowych. Jeśli chcecie, aby także Wasze dane personalne nie były upublicznione, prosimy o wpisanie poniżej np. nazwiska etc.
Nie chcemy upubliczniać:


KOD PROMOCYJNYDANE DO WYSYŁKIDANE ROZLICZENIOWE

W przypadku, gdy dane do faktury różnią się od danych do wysyłki, prosimy o wypełnienie poniższych pól.Przeczytałam/-em treść Regulaminu znajdującego się na stronie www.papierove.pl w zakładce REGULAMIN i w pełni akceptuję jego treść, warunki oraz ceny świadczonych usług.
Dbamy o Twoją prywatność. Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacji.