Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Ultraviolet dream
  -    -  Ultraviolet dream
Ultraviolet dream – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Ultraviolet dream

Zaproszenie Ultraviolet Dream to wyjątkowa kolekcja, zaprojektowana w odcieniach fioletu. Subtelna, elegancka, eteryczna z wykorzystaniem kaligraficznych czcionek.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem (zadruk jednostronny) wykonana z najwyższej jakości papieru półtransparentnego, pergaminowego. Karta RSVP (zadruk dwustronny) wykonana jest z papieru akwarelowego. Karty włożone są do ręcznie składanej koperty w odcieniu fioletu lub białym. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub sznureczkiem.

  • Cena
  • $ 12 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+100 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 4 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta z zadrukiem wykonana z białego lub pół transparentnego papieru

Polecane do zestawu

Dodatkowa karta, Szyfonowa wstążka, Zdobienie wewnątrz koperty

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?