Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Rosie flower
  -    -  Rosie flower
Rosie – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Rosie flower

Zaproszenie ślubne Rosie Flower to nasza wyjątkowa, romantyczna kolekcja, którą wyróżnia kaligraficzna czcionka i wykonanie na najwyższej jakości papierze. Pastelową kolorystykę kolekcji dopełnia rysunek botanicznej białej róży. Jeśli szukacie niepowtarzalnej papeterii ślubnej bardzo wysokiej jakości, to właśnie kolekcja dla Was!

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z wkładką RSVP wykonana z białego papieru imitującego papier czerpany o delikatnej strukturze  z ręcznie rwanymi brzegami. Karty włożone są do ręcznie składanej koperty wysokiej jakości, francuskiego papieru w lekkim, beżowym kolorze lub koperta z transparentnej kalki. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub sznureczkiem papierowym, lub złotą nicią do wyboru.

  • Cena
  • $ 14,5 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+2 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1 zł/szt
Personalizacja koperty
+1.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+3.5 zł/szt
Opaska z inicjałami Pary Młodej
+1 zł/szt
Koperta z jednostronnym zadrukiem
+2.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+100 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+2 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 4 zł/szt
Lakowanie koperty
+2.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta ręcznie składana z najwyższej jakości papieru o wysokiej gramaturze w odcieniu brudnego różu lub beżowa koperta z nadrukiem motywu kwiatu

Polecane do zestawu

Opaska z inicjałami Pary Młodej, Jedwabna wstążka, Personalizacja koperty, Koperta z nadrukiem

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?