Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Poetry
  -    -  Poetry
Poetry – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Poetry

Poezja jest wtedy, gdy emocje znajdują swoje myśli, a myśli znajdują swoje słowa – Robert Frost

Zestaw podstawowy

arta z zaproszeniem wykonana z najwyższej jakości papieru wytwarzanego z naturalnych składników o gramaturze 250g (ale sztywniejszy, od 350g satynowego). Karta ta jest dwustronnie zadrukowana. Karta RSVP z pięknego, półtransparentnego, ekologicznego papieru z morwy z dwustronnym nadrukiem. Obie te karty mają ręcznie rwane brzegi. Do zestawu dołączamy ręcznie składaną przez nas kopertę (bez zadruku) w kolorze szarym lub ciemno-szarym (jak na zdjęciach – do wyboru). Do zestawu dołączamy podstawowy sznureczek lub tasiemkę satynową do przewiązania. Zadruk na kopertach oraz cenę koperty z folii przezroczystej można znaleźć poniżej w opcjach dodatkowych.

  • Cena
  • $ 16 zł
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta z folii przezroczystej (jak na zdjęciach)

Polecane do zestawu

Zdobienie lakiem, Opaska na kopertę z imionami Pary Młodej, Dodatkowa karta, Szyfonowa wstążka, Jedwabna wstążka, Personalizacja koperty, Koperta z białym nadrukiem

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?