Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Peachy
  -    -    -  Peachy
peachy header 1 - Papierove

Peachy

Słyszysz? jest w tym słowie soczystość, jest cierpkawa słodycz rozgniecionej miazgi owocu: sok, spływający i spijany chciwie spragnionymi usty. – Julian Tuwim, Brzoskwinia

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wykonana z najwyższej jakości papieru wytwarzanego z naturalnych składników o ze złotymi drobinkami!!! Karta ta jest dwustronnie zadrukowana. Karta RSVP wykonana jest z pięknego, morelowego papieru z dwustronnym nadrukiem. Obie te karty mają ręcznie rwane brzegi. Do zestawu dołączamy ręcznie składaną przez nas kopertę (bez zadruku, jak na zdjęciach – do wyboru). Koperta z transparentnej, zielonej kalki jest dodatkowo płatna – cena w opcjach dodatkowych poniżej. Do zestawu dołączamy podstawowy sznureczek lub tasiemkę satynową do przewiązania. Zadruk na kopertach można znaleźć poniżej w opcjach dodatkowych.

  • Cena
  • $ 16 zł
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta z białym zadrukiem (taka jak na zdjęciach) lub z transparentnej, zielonej kalki

Polecane do zestawu

Zdobienie lakiem, Dodatkowa karta z białym nadrukiem, Szyfonowa wstążka, Jedwabna wstążka, Personalizacja koperty, Koperta z białym nadrukiem

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?