Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Neverending
  -    -  Neverending
Neverending – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Neverending

It is an important thing, in our never-ending pursuit of happiness, to stop and just be happy for a while. – Mark Twain

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wykonana z najwyższej jakości papieru wytwarzanego z naturalnych składników o gramaturze 250g (ale sztywniejszy, od 350g satynowego). Karta ta jest dwustronnie zadrukowana. Karta RSVP z pięknego papieru z widoczną fakturą z dwustronnym nadrukiem. Obie te karty mają ręcznie rwane brzegi. Do zestawu dołączamy ręcznie składaną przez nas kopertę (bez zadruku) w pudrowo-różowym lub migdałowym (jak na zdjęciach – do wyboru). Koperta biała z papieru czerpanego jest dodatkowo płatna – cena w opcjach dodatkowych poniżej. Do zestawu dołączamy podstawowy sznureczek lub tasiemkę satynową do przewiązania. Zadruk na kopertach można znaleźć poniżej w opcjach dodatkowych.

  • Cena
  • $ 16 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta z białym zadrukiem (taka jak na zdjęciach) lub z papier czerpanego (biała)

Polecane do zestawu

Opaska na kopertę z datą ślubu, Dodatkowa karta, Jedwabna wstążka, Koperta z białym nadrukiem, Koperta z papieru czerpanego

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?