Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Landschaft
  -    -    -  Landschaft
Landschaft – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Landschaft

Jeśli wybieracie na miejsce swojego ślubu, zaręczyn, bądź jest blisko Waszego sercu miejsce niczym z baśniowych opisów romantycznych krajobrazów, jesteście troszkę jak zaklęci w czasie, żyjący w naszych czasach, ale sercem gdzieś w Młodej Polsce lub jeszcze dawniej malowniczych krain. Spełnienie marzeń romantyków w dzisiejszym świecie, to właśnie Landschaft.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wykonana na bawełnianym papierze o niespotykanej strukturze płótna o gramaturze 250g. Karta RSVP jest drukowana na transparentnej kalce, w okładce z papieru czerpanego o lnianym wykończeniu i kolorze, przypominającym naturalny len, ręcznie nitowana i przewiązana ręcznie robioną tasiemką. W komplecie podstawowym dołączamy ręcznie składaną kopertę z beżowego, francuskiego papieru bawełnianego oraz sznureczek do przewiązania.

  • Cena
  • $ 16 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+3 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Personalizacja koperty
+2.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+4 zł/szt
Koperta z nadrukiem
+3 zł/szt
Koperta z białym nadrukiem
od 6 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Lakowanie koperty
+3.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta transparentna z zadrukiem z motywem odcieniu brudnego różu i inicjałami Pary Młodej na kopercie (taka jak na zdjęciach)

Polecane do zestawu

Dodatkowa karta, Jedwabna wstążka, Koperta transparentna z zadrukiem

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?