Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Garden rose
  -    -  Garden rose
garden rose header - Papierove

Garden rose

Zaproszenie ślubne Garden Rose to niezwykle wyjątkowa, romantyczna kolekcja. Idealne dla marzycielek, pochłoniętych lekturami Jane Austin, nie mniej wciąż bardzo elegancka dla prawdziwych mężczyzn, doceniających piękne, delikatnego kwiatu. Róża ogrodowa na botanicznym rysunku, to jeden z najbardziej klasycznych, ponadczasowych i najpiękniejszych motywów ślubnych.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z wkładką RSVP powlekane są matową folią, włożone do ręcznie składanej, szarej koperty wysokiej jakości z włókien bawełnianych. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub sznureczkiem papierowym do wyboru.

  • Cena
  • $ 12 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+2 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1 zł/szt
Personalizacja koperty
+1.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+3.5 zł/szt
Opaska z inicjałami Pary Młodej
+1 zł/szt
Koperta z jednostronnym zadrukiem
+2.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+100 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+2 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 4 zł/szt
Lakowanie koperty
+2.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta ręcznie składana z najwyższej jakości papieru o eleganckim, nietypowym wykończeniu w kolorze naturalnej, ciemnej zieleni

Polecane do zestawu

Opaska z inicjałami Pary Młodej, Mapka dojazdu, Zdobienie wewnątrz koperty

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?