Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Florence
  -    -  Florence
florence banner - Papierove

Florence

Florencja… to miasto, które jest wiwatem piękna i sztuki. To tu narodził się renesans i jego ponadczasowość… To miasto słońca, ciepła, piękna i przepychu, niesamowitej sztuki i wszystkich wielkich artystów. Wielkim artystom zawsze towarzyszyły wielkie i burzliwe miłości… jeśli kochacie się tak pięknie i temperamentnie, jak Włosi oraz cenicie sobie klasykę i ponadczasowość to kolekcja Florence jest właśnie dla Was!

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z wkładką RSVP (zadruk dwustronny) wykonana z białego papieru akwarelowego, imitującym papier czerpany z delikatną fakturą filcu. Karty włożone są do ręcznie składanej koperty w kolorze białym lub miodowym. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub złotym sznureczkiem.

  • Cena
  • $ 13 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+2 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1 zł/szt
Personalizacja koperty
+1.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+3.5 zł/szt
Koperta z dwustronnym zadrukiem
+4 zł/szt
Koperta z jednostronnym nadrukiem
+2.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+100 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+2 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 4 zł/szt
Lakowanie koperty
+2.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta ręcznie składana z nadrukiem herbu i inicjałów Pary Młodej

Polecane do zestawu

Dodatkowa karta, Szyfonowa wstążka, Koperta z nadrukiem, Zdobienie wewnątrz koperty

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?