Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Flora
  -    -  Flora
Flora – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Flora

Zaproszenie ślubne Flora to niezwykle wyjątkowa, botaniczna kolekcja. Minimalistyczny układ połączony z delikatnością botanicznego rysunku Clematisy, czyli powojnika. Kolekcja harmonijnie splata fiolet, róż i zieleń. Lekkość tego motywu przyozdobi niejeden wiosenny i letni ślub.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z wkładką RSVP są matową folią, włożone do ręcznie składanej, szaro-zielonkowej koperty wysokiej jakości papieru z delikatną widoczną strukturą włókien. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub sznureczkiem papierowym do wyboru.

  • Cena
  • $ 12 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+2 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1 zł/szt
Personalizacja koperty
+1.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+3.5 zł/szt
Opaska z inicjałami Pary Młodej
+1 zł/szt
Koperta z jednostronnym zadrukiem
+2.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+100 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+2 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 4 zł/szt
Lakowanie koperty
+2.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta ręcznie składana z najwyższej jakości papieru o eleganckim, nietypowym wykończeniu w kolorze naturalnej, ciemnej zieleni lub koperta biała z papieru satynowanego z jednostronnym zadrukiem motywu po wewnętrznej stronie koperty

Polecane do zestawu

Opaska z inicjałami Pary Młodej z fioletowej kalki, Mapka dojazdu, Zdobienie wewnątrz koperty

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?