Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Cork madness
  -    -  Cork madness
cork madness header - Papierove

Cork madness

Zaproszenie Cork Madness to niepowtarzalna kolekcja zaproszeń z wykorzystaniem prawdziwego korka na zdobieniach. Idealne zaproszenie na imprezy w motywie winnicy, toskańskim i minimalistycznym dla koneserów najlepszych trunków i wielbicieli pudrowego różu. Klasyka i minimalizm spotykają się z odrobiną kreatywności. Kolekcja stworzona na sesję organizowaną na Wed Camp publikowana w magazynie Moda Ślub oraz Mad for Mag.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z wkładką RSVP (zadruk dwustronny) wykonana z najwyższej jakości papieru satynowanego 350g. Karta z zaproszeniem zdobiona jest prawdziwym korkiem. Karty włożone są do ręcznie składanej koperty w kolorze różowym lub białym. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub sznureczkiem.

  • Cena
  • $ 14,5 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+2 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1 zł/szt
Personalizacja koperty
+1.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty korkowe
+5 zł/szt
Opaska z inicjałami Pary Młodej
+1 zł/szt
Koperta z nadrukiem
+2.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+100 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+2 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 4 zł/szt
Lakowanie koperty
+2.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta pudrowo-różowa ze zdobieniem wewnątrz koperty z prawdziwego korka

Polecane do zestawu

Dodatkowa karta, Szyfonowa wstążka, Koperta z nadrukiem, Zdobienie wewnątrz koperty

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?