Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Blossom
  -    -  Blossom
Blossom – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Blossom

Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać – Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wykonana z najwyższej jakości papieru w odcieniu kości słoniowej z delikatnymi drobinkami, wytwarzanego z naturalnych składników o gramaturze 250g (ale sztywniejszy od 350g satynowego). Karta ta jest dwustronnie zadrukowana z ręcznie malowanymi farbą kwiatami. Karta RSVP z pięknego papieru z drobinkami w odcieniu dusty blue z białym nadrukiem po jednej stronie i z ręcznie malowanymi farbą kwiatami na odwrocie. Obie te karty są ręcznie zdobione przez nas oraz mają ręcznie rwane brzegi. Do zestawu dołączamy ręcznie składaną przez nas kopertę (bez zadruku) w kremowym, pudrowym lub błękitnym odcieniu (jak na zdjęciach – do wyboru). Do zestawu dołączamy podstawowy sznureczek lub tasiemkę satynową do przewiązania. Zadruk na kopertach można znaleźć poniżej w opcjach dodatkowych.

  • Cena
  • $ 22 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta z białym zadrukiem (taka jak na zdjęciach)

Polecane do zestawu

Dodatkowa karta, Jedwabna wstążka, Koperta z białym nadrukiem

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?