Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Ballet
  -    -  Ballet
Ballet – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Ballet

Zaproszenie Ballet to wyjątkowa kolekcja zaprojektowana przez nas jako hołd dla klasycznej elegancji i subtelności. Eteryczna, zwiewna, delikatna, subtelna, a przy tym prosta i minimalistyczna… Stworzyliśmy ją oczarowani lekkością tiulu, który jest wszechobecny w baletowych kreacjach. Każde zaproszenie jest ozdobione ręcznie malowanymi na każdej karteczce – muśnięciami farby olejnej w pastelowych odcieniach.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wraz z wkładką RSVP (zadruk dwustronny) wykonana z białego papieru akwarelowego, imitującym papier czerpany z delikatną fakturą filcu, ręcznie zdobione muśnięciami farby. Karty włożone są do ręcznie składanej koperty w kolorze pudrowo-różowym lub transparentnej z kalki. Całość przewiązana jest idealnie dobraną wstążeczką satynową lub sznureczkiem.

  • Cena
  • $ 16 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Dodatkowa karta
+3 zł/szt
Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Personalizacja koperty
+2.5 zł/szt
Zdobienie wewnątrz koperty
+4 zł/szt
Etui z tkaniny
+8 zł/szt
Koperta z jednostronnym nadrukiem
+3 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Szyfonowa wstążka
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Lakowanie koperty
+3.5 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta transparentna z kalki z nadrukiem lub Etui z tkaniny w różanym odcieniu

Polecane do zestawu

Koperta z nadrukiem, Etui z tkaniny, Dodatkowa karta, Szyfonowa wstążka, Jedwabna wstążka, Personalizacja koperty

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?