Amedeo
z miłości do tworzenia.

Szukaj

Almond & rose
  -    -    -  Almond & rose
Almond and rose – Oryginalne Zaproszenia Ślubne Wrocław

Almond & rose

Jeśli jesteście marzycielami, może odrobiną romantykami, ale najlepiej czujecie się w otoczeniu prostych form i minimalistycznej przestrzeni, ta kolekcja jest odpowiedzią na Wasze potrzeby.

Zestaw podstawowy

Karta z zaproszeniem wykonana z najwyższej jakości papieru wytwarzanego z naturalnych migdałów o gramaturze 250g (ale sztywniejszy, od 350g satynowego). Karta ta jest dwustronnie zadrukowana techniką białego nadruku. Karta RSVP z pięknego papieru w odcieniu pudrowego różu z dwustronnym zadrukiem. Obie te karty ręcznie zdobione są przez nas farbą oraz mają ręcznie rwane brzegi. Do zestawu dołączamy ręcznie składaną przez nas kopertę transparentną (bez zadruku) lub z papieru migdałowego (tego, co karta zaproszenia – tylko cieńszego). Do zestawu dołączamy podstawowy sznureczek lub tasiemkę satynową do przewiązania.

  • Cena
  • $ 17 ZŁ
    / zestaw podstawowy

Zamów dodatkowo

Poniżej znajdują się możliwe opcje dodatkowo płatne do zestawów zaproszeń ślubnych wraz z ich cenami. Po kliknięciu w ikonę/tytuł każdej z opcji, zobaczysz jak konkretny dodatek wygląda w tej kolekcji zaproszeń, lub na innym zdjęciu, które ten dodatek przedstawia. Gdyby coś było niejasne – skontaktuj się z nami!

Personalizacja zaproszeń (wypisanie nazwisk gości)
+1.5 zł/szt
Koperta transparentna z zadrukiem
+3 zł/szt
Projekt mapki dojazdu
+150 zł
Karta z mapką dojazdu
+4 zł/szt
Jedwabna wstążka
od 6 zł/szt
Indywidualny projekt laku
koszt matrycy +200 zł/szt

Polecana koperta

Koperta transparentna z zadrukiem z motywem odcieniu brudnego różu i inicjałami Pary Młodej na kopercie (taka jak na zdjęciach)

Polecane do zestawu

Dodatkowa karta, Jedwabna wstążka, Koperta transparentna z zadrukiem

Co możesz zmodyfikować zaproszenie?

Każde z zaproszeń w naszej ofercie może podlegać modyfikacjom graficznym począwszy od rozmiaru zaproszenia oraz jego formy (dwu-kartkowe lub rozkładane), poprzez zmianę kolorystyki/grafiki, na zmianach czcionek kończąc. Więcej informacji o modyfikacjach graficznych w zakładce Projekt indywidualny.

Zamów próbki

Zamów próbki naszych zaproszeń.

Masz pytania?

Czujcie się swobodnie by napisać do nas w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli potrzebujecie porad również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Napisz do nas

Może rabacik?