Jak zamawiać zaproszenia?

Procedura zamówień

Jak zamawiać zaproszenia? Poniższa procedura pozwoli Ci złożyć zamówienie szybko i prosto. W razie gdy coś będzie niejasne, możesz cofnąć się do poprzedniego kroku. Jeśli coś jeszcze Cię niepokoi, zawsze zwróć się do nas!

Kontakt

Procedura zamówień

Zanim przejdziecie do procedury, jak zamawiać zaproszenia, zapoznajcie się z Regulaminem naszej strony!

Wybierzcie z naszej oferty projekt, którym jesteście zainteresowani, a następnie wypełnijcie formularz zamówień, który znajduje się pod każdym opisem zaproszeń/ dodatków. Zwróćcie też uwagę na ofertę opcji dodatkowych do każdego zaproszenia.

Projekt Gotowy Projekt Indywidualny

Przed wypełnieniem formularza zapoznajcie się ze szczegółowymi zasadami zamawiania odnośnie minimalnych ilości, przygotowania tekstów, czy modyfikacji.

Informujemy, że zamówienia zwykle dzielimy na dwa etapy:

 • I etap – zaproszenia, które są realizowane w pierwszej kolejności
 • II etap – dodatki weselne, które realizowane są bliżej daty ślubu, kiedy są znane wszystkie szczegóły.
1. WYBÓR PROJEKTU

Wybierzcie projekt spośród PROJEKTÓW GOTOWYCH – Jeśli macie wątpliwości, skontaktujcie się z nami, doradzimy Wam! Gdy żaden z nich Wam nie odpowiada, wybierzcie PROJEKT INDYWIDUALNY. nowy wzór tworzony specjalnie dla Was. Aby złożyć zamówienie wypełnijcie odpowiedni formularz.

2. WYCENA

Po weryfikacji zgłoszenia prześlemy Wam potwierdzenie zamówienia i poprosimy o wpłatę zadatku 50% (przy projekcie gotowym) lub kwoty za projekt (przy projekcie indywidualnym). W razie potrzeby konsultujemy Wasze oczekiwania i sugestie.

3. AKCEPTACJA PROJEKTU

W ciągu 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania zadatku Papierove wysyła Wam drogą elektroniczną projekty papeterii do akceptacji (termin ten nie obejmuje stworzenia projektu mapki i projektu indywidualnego). Termin przygotowania zaproszeń wraz z mapką to 12 dni roboczych. Termin przygotowania projektu indywidualnego od momentu zaksięgowania kwoty za projekt to 10-15 dni roboczych.

4. REALIZACJA I WYSYŁKA

Po akceptacji przez Was projektu, w ciągu 10-15 dni roboczych od momentu zaksięgowania pozostałej kwoty, przechodzimy do wydruku i składu. Po około 10-15 dniach roboczych Wasza paczka zostaje wysłana. Oczekujcie na kuriera! Paczki wysyłamy Paczkomatem (13 zł) lub kurierem DPD (18,50 zł); istnieje możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy usługi dodatkowo odpłatne

EKSPRESOWA REALIZACJA

Opcja jest możliwa wyłącznie dla PROJEKTÓW  GOTOWYCH zamieszczonych na stronie Zaproszenia. Proces projektowy + realizacja zostaje skrócony do 10 dni roboczych. Wartość zamówienia zwiększona jest w tym wypadku o

+25%

PROJEKT MAPKI DOJAZDU

Projekt mapki do PROJEKTU GOTOWEGO jest odpłatny. Prosimy o wklejenie linku do Google Maps z trasą dojazdu oraz prosimy wypisać wszystkie ważne punkty oraz adresy, które powinny się znaleźć na mapce.

CENA 50 zł

PERSONALIZACJA ZAPROSZEŃ

Standardowo zaproszenia* mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości. Wpisanie nazwisk gości elektronicznie jest dodatkowo płatne.

* niektóre wzory mają obowiązkową personalizację zaproszenia. Wtedy jest ona wliczona w cenę zaproszenia.

CENA 1 zł/szt

MODYFIKACJE GRAFICZNE

Zaproszenia oraz dodatki wykonane wg PROJEKTU GOTOWEGO na Wasze specjalne życzenie mogą zostać zmienione w zakresie zmiany koloru, zmiany kroju liter, drobnych zmian w projekcie (zmiana układu tekstu, wymiana/ usunięcie elementu graficznego/ tekstu).

CENA 50-200 zł

Rabaty

Poniżej możecie zapoznać się z naszą ofertą rabatową.

Rabat
 • Papier

 • % 3

 • przy zamówieniu powyżej 50 sztuk zaproszeń
Rabat
 • Kamień

 • % 5

 • przy zamówieniu powyżej 80 sztuk zaproszeń
Rabat
 • Nożyce

 • % 8

 • przy zamówieniu powyżej 100 sztuk zaproszeń

Wyjątek

Rabaty nie obejmują usług graficznych, dodatków weselnych, projektów indywidualnych, ekspresowej realizacji oraz stron internetowych i nie sumują się z innymi promocjami.