W dniach 13.09 - 7.10 jesteśmy na urlopie. Na wszystkie zapytania, wyceny odpowiemy po powrocie.

 

Jak zamawiać dodatki?

Procedura zamówień dodatków ślubnych

Jak zamawiać dodatki ślubne? Poniższa procedura pozwoli Ci złożyć zamówienie szybko i prosto. W razie gdy coś będzie niejasne, możesz cofnąć się do poprzedniego kroku. Jeśli coś jeszcze Cię niepokoi, zawsze zwróć się do nas!

Kontakt

Procedura zamówień

Zanim przejdziecie do procedury, jak zamawiać dodatki ślubne, zapoznajcie się z Regulaminem naszej strony!

Wybierzcie z naszej oferty projekt, którym jesteście zainteresowani, a następnie wypełnijcie formularz zamówień, który znajduje się pod każdym opisem dodatków.

Projekt Gotowy Projekt Indywidualny

Przed wypełnieniem formularza zapoznajcie się ze szczegółowymi zasadami zamawiania odnośnie minimalnych ilości, przygotowania tekstów, czy modyfikacji.

Informujemy, że zamówienia zwykle dzielimy na dwa etapy:

  • I etap – zaproszenia, które są realizowane w pierwszej kolejności
  • II etap – dodatki weselne, które realizowane są bliżej daty ślubu, kiedy są znane wszystkie szczegóły. Szczegóły dotyczące zamówienia dodatków znajdziecie w zakładce Jak zamawiać dodatki.
1. WYBÓR PROJEKTU

Minimum na 1,5 miesiąca przed datą uroczystości wypełnijcie Formularz Zamówienia. Wybierzcie projekt spośród PROJEKTÓW GOTOWYCH. Gdy żaden z nich Wam nie odpowiada, wybierzcie PROJEKT INDYWIDUALNY, nowy wzór tworzony specjalnie dla Was.

2. WYCENA

Po weryfikacji zgłoszenia prześlemy Wam potwierdzenie zamówienia i poprosimy o wpłatę zaliczki 50% (przy projekcie gotowym) lub kwoty za projekt (przy projekcie indywidualnym). W razie potrzeby konsultujemy Wasze oczekiwania i sugestie. Listy gości, układy stołów oraz inne szczegóły wyślijcie nam nie później niż na 3 tygodnie przed datą ślubu i tylko pod warunkiem wcześniejszego złożenia zamówienia poprzez formularz oraz opłacenia zaliczki/kwoty za projekt indywidualny.

3. AKCEPTACJA PROJEKTU

W ciągu 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania zaliczki Papierove wysyła Wam drogą elektroniczną projekty papeterii do akceptacji (termin ten nie obejmuje projektu indywidualnego). Termin przygotowania projektu indywidualnego od momentu zaksięgowania kwoty za projekt to 11 dni roboczych.

4. REALIZACJA I WYSYŁKA

Po akceptacji przez Was projektu, w ciągu 10-14 dni roboczych od momentu zaksięgowania pozostałej kwoty, przechodzimy do wydruku i składu. Po około 14 dniach roboczych Wasza paczka zostaje wysłana. Oczekujcie na kuriera! Paczki wysyłamy kurierem DPD. istnieje możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy usługi dodatkowo odpłatne

EKSPRESOWA REALIZACJA

Proces projektowy + realizacja zostaje skrócony do 10 dni roboczych. Wartość zamówienia zwiększona jest w tym wypadku o

+25%

Opcja jest możliwa wyłącznie dla PROJEKTÓW  GOTOWYCH zamieszczonych na stronie Dodatki.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Możemy stworzyć projekt dodatków ślubnych specjalnie dla Was, pasujący do Waszej papeterii!

CENA 100 zł

Niestandardowe Projekty

Na Wasze życzenie możemy zaproponować inne dodatki ślubne, pasujące stylem i charakterem do wesela.

Cena ustalana indywidualnie.

MODYFIKACJE GRAFICZNE

Dodatki wykonane wg PROJEKTU GOTOWEGO na Wasze specjalne życzenie mogą zostać zmienione w zakresie zmiany koloru, zmiany kroju liter, drobnych zmian w projekcie (zmiana układu tekstu, wymiana/ usunięcie elementu graficznego/ tekstu).

CENA 50-200 zł

ZAMÓW DODATKI ŚLUBNE

Zamów