W dniach 13.09 - 7.10 jesteśmy na urlopie. Na wszystkie zapytania, wyceny odpowiemy po powrocie.

© 2016 Your Business Name!

Magia szmaragdu

Emerald - Nowoczesne Zaproszenia Ślubne | Papierove

Magia szmaragdu

Trudno opisać szlachetność i ponadczasowość tego koloru – barwa pełna głębi i zmysłowości ma w sobie tajemniczość oraz pokusę, dzięki temu od wieków zachwyca swym urokiem i pięknem. Szmaragd pojawiał się w towarzystwie rubinów i szafirów, jako jeden z wielu klejnotów koronnych. Tkwi w nim niezwykły urok przywodzący na myśl blask kamieni rodem ze sułtańskich haremów. Nie bez przyczyny to jest jeden z najbardziej pożądanych motywów ślubnych. Nas również zachwycił!

Magia szmaragdu

Zieleń szmaragdu idealnie nadaje się na eleganckie wesela w stylu glamour, nowoczesne przyjęcia oraz wesela w stylu rustykalnym. Połączenie głębokiej zieleni szmaragdu ze złotymi dodatkami doda każdemu przyjęciu dostojności oraz wyrafinowanego stylu, czego nie powstydziłby się sam Gatsby! A Ty co myślisz, o takim połączeniu kolorów?

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami małą inspiracją i dać Wam kilka pomysłów, jak idealnie połączyć barwę królewskiego szmaragdu z motywem Waszego ślubu.

Znalazłam kilka inspiracji, które przybliżą Ci moją wizję ślubu z użyciem tego pięknego motywu, w tym dekoracje, piękny szmaragdowy tort oraz oszałamiający pierścionek zaręczynowy! Nie może zabraknąć tutaj naszych pięknych zaproszeń ślubnych Emerald z ręcznie malowaną przeze mnie akwarelą oraz złotymi zdobieniami, które nadają każdemu zaproszeniu wyjątkowy charakter…Magia szmaragdu - szmaragdowe zaproszenia ślubne

Źródło: materiały własne, Pinterest

 

 

 

2 komentarze

Zostaw komentarz